اطلاعیه حضرت آیت ا… طبرسی در رابطه با استقبال و تجلیل باشکوه از شهدای خوشنام دفاع مقدس

[ad_1]

بسم رب الشهدا و الصدقین
به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران، به مناسبت تشییع پیکرهای پاک و مطهر ۱۵شهید گمنام دوران دفاع مقدس در سالروز شهادت جانسوز امام جعفر صادق(علیه السلام) در استان مازندران، نماینده ولی فقیه و ریاست ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران طی اطلاعیه ای مردم شریف مازندران را به استقبال و تجلیل باشکوه از این الگوهای ایثار و فداکاری فراخواند.
در این اطلاعیه آمده است شهدا، ایثارگران و رزمندگان اسلام در طول ۸ سال دفاع مقدس و در دوران غربت اسلام، از همه مایه های وجودی خویش گذشتند ولی دشمنان را از دستیابی به کمترین موفقیت ناکام گذاشتند.اگر استقامت و پایمردی این عزیزان نبود، اینک وضعیت کشور ما بهتر از عراق و افغانستان نبود.
آیت ا… طبرسی با تاکید بر ضرورت تجلیل در خور شأناین عزیزان افزود: باید به فرزندانمان بیاموزیم که مجاهدان راه خدا و رزمندگان راه استقلال و آزادی جان شیرین خود را در عرصه های ایثار و فداکاری تقدیم کردند تا زمینه های اعتلا و سرافرازی برای این کشور فراهم شود.
در بخش دیگری از این اطلاعیه آمده است، همه آرزوها و آمال تاریخی ملت ایران در رویارویی جوانمردانه و شجاعانه رزمندگان اسلام در برابر تمامی مظاهر کفر و شرک و نفاق تحقق یافت و به مدد این فداکاری ها، کشور ایران از اردوگاه نوکری استکبار جهانی خارج شد و اینک به الگوی تمام عیار و تاثیر گذار در منطقه و جهان مبدل شده است.
آیت ا… طبرسی یادآور شده شهر و دیار ما شرمنده ایثار و شهادت رزمندگانی است که جوانمردانه از سد خواهشهای نفسانی و مادی گذشتند و برای همیشه ایران بزرگ را بر اوج افتخارات جهانی نشانیده اند.
در پایان این اطلاعیه آمده است ایستادگی در پای پرچم ولایت و امامت، وصیت دائمی شهیدان و ایثارگران است.این نقطه اتصال قلوب مالامال از عشق و ایمان به اردوگاه اسلام ناب محمدی(ص) و در تأسی به خورشید بی غروب کربلاست.
نام و یادشان گرامی باد

ad

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *